Catering

Catering Tallinnas

Olenemata ürituse suurusest on äärmiselt oluline pöörata tähelepanu üritusega eripäradega sobituva toitlustuse ja cateringi pakkumisele. Maitseelamust pakkunud toitlustus on see, mis jääb üritust meenutama ka aastaid hiljem. Sellegipoolest võib tunduda õige catering ja toitlustuse pakkuja valimine keeruline – teenusepakkujaid on palju ning ka pakutavad menüüd on äärmiselt mitmekesised. 7Käiku hoolitseb selle eest, et toitlustus ja catering Tallinnas ning kaugemal asuvatel üritustel oleks meeldejääv ja maitsev, seda juba mitukümmend aastat.

catering

Pikaajalisele kogemusele tuginev peoteenindus Tallinnas

Meie ajalugu ulatub aastakümnete taha, mis tähendab, et toitlustust on pakutud aastakümnete vältel tuhandetel üritustel, muuhulgas konverentsidel, pulmadel, gaaladel ja eraüritustel. Kuna toitlustus on igal üritusel erinev, saame kindlalt väita, et mõistame suurepäraselt erinevate ürituste ülesehitusi, tavasid ning oskame vajadusel nõustada ka klienti. Tänu oma pikaajalisele kogemusele saame pakkuda kliendile murevaba catering teenust üle Eesti – kirjelda meile vaid oma üritust, anna teada peokohast ning oma erisoovidest ja koostame enda visiooni sobivast toitlustusteenusest.

Lisaks oleme aastakümnete vältel pakkunud toitlustust erinevates peokohtades üle Eesti, millest tulenevalt on vaid mõned üksikud kohad, kus meie töötajad pole varem cateringi pakkunud. See annab meile omakorda eelise ning võimaluse anda nõu ja planeerida üheskoos kliendiga vastavalt tema peokohale sobivat menüüd. Kuna tunneme erinevaid peokohtasid, saame teha ka menüüd vastavalt peokoha eripäradele, et garanteerida cateringi parimat võimalikku kvaliteeti.

Kliendina saad koostöös meiega olla kindel, et meie tiimil on vastused igale peoteenindusega seotud küsimustele. Teame, mida tähendavad toitlustuse poole pealt erinevad üritused, kuidas luua meeldejäävat toitlustus kontseptsiooni ja pakkuda parimat elamust igat tüüpi üritusel. Aastakümnetega kogutud teadmised annavad meelerahu, et catering Tallinnas ja mujal Eestis on 7Käiku töötajatega kindlates kätes.

Kaasaegsus on kvaliteetse catering teenuse võtmetegur

Kaasaegne toitlustus ja peoteenindus eeldab pidevalt viimaste trendidega kaasas käimist, seda nii menüüs, tehnikas kui inventaris. Meie teenus ei piirdu vaid cateringi pakkumisega – tellides enda üritusele toitlustusteenuse, võid olla kindel, et menüü vastab nüüdisaja trendidele, on läbinud mitmeid katsetusi ning pakub ka uusi elamusi. Lisaks kasutatakse toitlustuses parimat võimalikku tehnikat, et pakkuda ühtlast ja head kvaliteeti. Vaid töökorras ja moodsa tehnikaga saame olla igal ajahetkel kindlad, et parima toitlustuse pakkumisel ei pea tegema järeleandmisi tehnika vigade tõttu.

Väljaspool catering üritusi katsetavad 7Käiku kokad uusi retsepte, testivad uusi maitsekooslusi ning täiendavad menüüvalikuid. Seega pakume avastamist ja põnevaid maitseid igale üritusele. Lisaks võimaldab lai menüü valida erinevate võimaluste vahel ning luua täpselt selline  lahendus, mis sobib sinu üritusega.

Catering

Catering nii väiksematele kui suurüritustele

7Käiku Catering on toitlustusvaldkonnas tuntud kui tipptasemel suurürituste catering teenuse pakkujana. Oleme pakkunud maitseelamusi üritustele, kus on üle mitme tuhande osaleja: firma suvepäevad, gaalad, õhtusöögiüritused ja konverentsid. Meid ei hirmuta suurüritused, sest tänu pikaajalisele kogemusele mõistame eri tüüpi ürituste omapärasid ning saame koostada menüü, mis rahuldab ka kõige kriitilisema maitsemeelega külastajaid.

Oleme igal toitlustus ja catering üritusel kogunud külastajatelt tagasisidet, mille tulemusena saame pidevalt enda teenust ja menüüd parendada. Oleme üritustel saanud tohutult positiivset tagasisidet, mis tõendab seda, et anname endast alati parima, et iga sündmus oleks edukas ja meeldejääv. Meie jaoks on lisaks teenuse kvaliteedile ka klientide rahulolu äärmiselt oluline.

Catering, mis vastab sinu soovidele

Üks peamistest tugevustest on võime kohandada menüüsid vastavalt klientide soovidele ja ootustele. Kui sündmuse jaoks on kindel nägemus ja visioon pakutavatest toitudest, ent meie menüüs antud valikuid pole, siis oleme valmis looma vastavalt erisoovidele catering menüü. Lisaks võimaldame menüü väljatöötamist vastavalt eri riikide köökidele, mis teeb meist eriti paindliku partneri cateringi Tallinnas ja mujal Eestis pakkumisel. See annab omakorda klientidele võimaluse teha oma üritusest tõeliselt unikaalne ja personaalne kogemus.

Meie peakokal on aastate pikkune toitlustuskogemus, millest tulenevalt ei heiduta teda ükski väljakutse. See tähendab, et meid ei heiduta kitsas eelarve, ranged erisoovid või äärmiselt kõrged ootused – tuleme kõigega toime, suhtleme aktiivselt kliendiga ja jõuame mõlemale poolele sobiva lahenduseni. Pole olemas rooga, millega meie peakokk hakkama ei saaks, proovi ise järele!

Catering Tallinnas ja mujal Eestis telli 7Käiku Cateringilt

Catering Tallinnas ja üle Eesti toimuvatel üritustel usalda 7Käiku peoteenindus kogenud töötajatele. Tänu aastakümneid toitlustusvaldkonnas tegutsemisele suudame pakkuda toitlustust, mis sobib igale üritusele olenemata osalejate arvust. Meie kogemus, kaasaegsus, suurürituste kogemus ja valmisolek reageerida kliendi ootustele teeb meid suurepäraseks catering partneriks iga ürituse korral.

Me väärtustame tohutult klientide rahulolu – õnnelik klient tähendab, et oleme saanud enda ülesandega suurepäraselt hakkama ning saame pakkuda catering maitseelamust, mida saab meenutada ka aastate pärast. Soovime pakkuda rõõmu igale ürituse külastajale ning töötame koostöös kliendiga, et muuta iga sündmus meeldejäävaks.

Kui sinul on tulemas üritus ning otsid endale sobivat catering partnerit, siis võta meiega ühendust.  Catering päringu saad mugavalt esitada läbi kodulehe, kus saad täita kõik vajalikud lüngad, et saaksime saata sulle sinu soovidele vastava pakkumise. Toitlustus ning catering Tallinnas ja mujal Eestis – appi tuleb 7Käiku Catering!

Tellige meid enda peole!