Toitlustus

Toitlustus Sinu üritusele Tallinnas ja üle Eesti

7 Käiku Catering pakub toitlustust üritustele Tallinnas ja üle Eesti olenemata külaliste arvust ning ürituse stiilist. Meie jaoks pole ürituse toitlustus pelgalt söök, vaid maitseelamus, mis võiks üritust meenutama jääda ka aastate pärast. Just sellepärast töötame välja sobiva menüü igale üritusele olgu tegemist konverentsi, pulma, ettevõtte jõulupeo või suursuguse gaalaga.

toitlustus

Üle 20 aasta kogemust toitlustuses

Tänu aastakümnete pikkusele toitlustusvaldkonnas tegutsemisele oleme saanud pakkuda parimat catering teenust tuhandetele klientidele üle Eesti. Meie hoole all on nii catering Tallinnas kui mujal Eestis ning 7Käiku Catering on silmapaistev just tänu rikkalikule kogemusele – üle Eesti leidub vaid mõni peopaik, kus meie kogenud töötajad pole eelnevalt käinud. Tänu sellele saame kaasa mõelda kogu toitlustus kontseptsiooni väljatöötamisel, nõustada kliente ning mõelda alati sammu võrra ette. Mõistame, milline toitlustus ja catering sobiks erinevate peopaikadega, mida eeldavad erinevad ettevalmistusruumid ning oleme alati ka ootamatusteks valmis.

Aastakümnete vältel on kliendid usaldanud meid pakkuma toitlustust nii pulmades, konverentsidel, gaaladel ja teistel eriüritustel, mille cateringi võimalusi meenutatakse ka aastaid hiljem. Tänu eri tüüpi üritustel toitlustuse pakkumist, oskame anda kliendile nõu ning mõelda nüanssidele, mis esmakordselt üritust korraldades meelest kipuvad minema. Veel võimaldab meie kogemus olla äärmiselt ajaefektiivsed: teame, kui stressirohke ja ajakulukas on ürituse korraldamine, millest tulenevalt anname endast kõik, et catering Tallinnas ning mujal Eestis oleks täpne ja ootuspärane. Selleks oleme arendanud efektiivse logistika ja teeninduse, mis tagab toidu õigeaegse saabumise ja kvaliteetse esitluse igal üritusel.

Kaasaegne toitlustus eeldab vastavat inventari ja regulaarselt menüü uuendamist

Toitlustusvaldkonnas tegutsemine eeldab pidevalt enda arendamist ja ajaga kaasaskäimist, seda nii pakutava menüü kui ka inventari poolest. 7Käiku Catering on samuti pühendunud pidevalt kaasaegse teenuse pakkumisele – seda võimaldavad nii kaasaegne tehnika, väljatöötatud logistika ja toitlustussüsteemid ning igapäevaselt toitlustusvaldkonnas tegutsemine. Cateringi peakokad töötavad regulaarselt välja uusi retsepte, katsetades trende ning erinevaid maitseid. Nii saame pakkuda laia menüüvalikut ning igale üritusele vastavaid valikuid.

Lisaks toitlustusele pakume ka inventari, mida on tihti tüütu erinevatest kohtadest tellida. Tellides cateringi 7Käiku Cateringist, pakume rendiks ka toole, laudu, kokteililaudu, baarilette ning vastavaid katteid. Nii saab kõik üritusele vajaliku ühest kohast tellida. Kuna ka invertar on kuluv, siis uuendame seda regulaarselt, et pakkuda igale kliendile maksimaalset kvaliteeti ja elamust.

Vaatamata sellele, et kaasajastame enda inventari regulaarselt, siis väärtustame ka keskkonna hoidmist. Kasutame toitlustuse pakkumisel võimalusel alati taaskasutatavaid nõusid ning anname endast parima, et vähendada ka toidujäätmeid. Toidujäätmete vähendamisele aitab samuti kaasa meie pikaaegne catering kogemus, millest tulenevalt oskame pakkuda toitlustust vastavalt inimeste arvule ja ürituse tegevuskavale. 7Käiku Catering üheks eesmärgiks on pakkuda lisaks meeldejäävale toitlustusteenusele ka looduse ning ümbritseva keskkonna hoidmine.

Catering Tallinnas ja mujal Eestis olenemata ürituse suurusest

Meie kogenud töötajad on valmis pakkuma kvaliteetset toitlustust ja cateringi üle Eesti, olenemata ürituse suurusest, stiilist ning erisoovidest. Kuna aastakümnete vältel oleme tegutsenud erinevatele üritustele menüüde väljatöötamisega, lihvinud enda teenust vastavalt kliendi tagasisidele, siis saame pakkuda catering teenust nii väiksematele kui suurematele üritusele, võttes arvesse ka erinevaid toitumiseelistusi.

7Käiku Catering toitlustus koosneb vaid kvaliteetsetest, värsketest ja võimalusel kohalikest koostisosadest. Väärtustame häid ning värskeid maitseid, samuti ka inimeste tervist ja heaolu ning peegeldame seda ka enda catering teenuses. Pakume erinevaid toitlustuspakette, mis võiksid sobida eri suuruses ürituste ja eelarvetega, ent erisoovide korral oleme alati valmis ka menüüd muutma ning täiendama.

Kvaliteetne ja meeldejääv catering eeldab suurepärast meeskonda

7Käiku Catering meeskond koosneb kogenud kokkadest, kelneritest ja müügi- ja projektijuhtidest, kes on pühendunud teenuse kõrgeimale standardile. Meie toitlustus eesmärgiks on tagada iga ürituse sujuvus alates planeerimisest kuni viimase külalise lahkumiseni. Vastavalt ürituse eripäradele on võimalik enda üritusele tellida ka teenindusmeeskond, nii kelner, baarmen kui grillmeister, kes tagavad Sinu ürituse suurepärase toimimise.

Meie toitlustus ei piirdu vaid toidu valmistamisega: väärtustame tohutult ka klientide tagasisidet, millest tulenevalt saame pidevalt areneda ning iga päev paremat teenust pakkuda. Meie rõõmuks oleme saanud rohkelt suurepärast tagasisidet, mis tõendab ühelt poolt nähtud vaeva ja töö olulisust ent annab märku ka sellest, et meie pingutused kannavad vilja. Kui klient on jäänud enda ürituse cateringiga rahule, saame ka meie olla rõõmsad.

toitlustus

Telli 7Käiku Catering Tallinnas ja üle Eesti toimuvatele üritustele

7Käiku Catering on toitlustusettevõte, mis on end aastate vältel tõestanud mitte ainult Tallinnas, vaid kogu Eestis. Meie kogemus, pidev teenuse ning menüü kaasajastamine, suurepärase tagasisidega catering teenus sobib nii suuremahulistele kui väiksematele üritustele. Igale üritusele töötame välja vajadusel individuaalse menüü, mis sobib täpselt kliendi visiooni ning ürituse eripäradega.

Kui Sinul on tulemas mõni üritus, mille tarbeks vajaksid kas snäkipaketti või mitmekäigulist einet või hoopis suursugusemat eksootilist menüüd, siis võta 7Käiku Cateringiga ühendust.

Tuleme Sulle hea meelega appi ning näitame, mida tähendab tipptasemel catering Tallinnas ja üle Eesti!

Tellige meid enda peole!