RMK jõulud

RMK jõulu galaõhtusöök 700 külalisega

RMK  jõulu galaõhtusöögil oli meie toitlustada 700 inimeset. Sündmus, mille raames tähistati metsanduse ja loodushoiu saavutusi, oli täis elevust ja meelelahutust ning meil oli au olla osa sellest unustamatust õhtust.

Üks suurimaid väljakutseid, millega seisime silmitsi oli mitmekesise menüü koostamine kus oli esindatud erinevad Eesti metsadest pärit koostisosad, alates metsamarjadest ja seenetest kuni metsloomade ja metsiku roheliseni. See võimaldas külalistel vabalt valida erinevate roogade vahel ning nautida õhtusööki oma tempos. Meie eesmärk oli pakkuda mitmekesist ja maitsvat toiduelamust ning tagada, et kõigil oleks midagi meelepärast.

Menüü oli hoolikalt koostatud, arvestades erinevaid maitse-eelistusi ja toitumisvajadusi. Alustasime eelroogadega, pakkudes värsket salativalikut, mereande ja mitmesuguseid suupisteid. Pearoogade hulgas olid valikus nii liha-, kala- kui ka taimetoidud, mis olid täis maitseid ja kvaliteetseid koostisosi. Lisaks pakuti mitmeid kõrvalroogasid ja maitsevaid lisandeid.

Cateringi meeskond tegutses suurepäraselt, tagades sujuva toidu serveerimise ja külaliste rahulolu. Meie professionaalne personal oli alati valmis abistama ja tagas, et kõik sujuks ladusalt.

Külaliste tagasiside oli äärmiselt positiivne, kiites toidu kvaliteeti, teeninduse kiirust ja üldist atmosfääri. Sündmusele sobis ka buffe stiili, mis võimaldas kliendil vabalt liikuda ja nautida erinevaid maitseelamusi.

Kokkuvõttes oli RMK galaõhtusöögi catering edukas. Oleme tänulikud võimaluse eest olla osa sellest erilisest sündmusest ning loodame jätkata oma panuse andmist tulevastele üritustele.  Suured tänud ka Stiilikanalile, kes meie catering usaldas antud sündmusele teenust pakkuma.

Kui soovite meie cateringi teenuseid ka oma järgmisel üritusel, võtke meiega julgelt ühendust. Oleme alati valmis looma unustamatuid toiduelamusi teie ja teie külaliste jaoks!

Tellige meid enda peole!